select18 logo

Vyhľadávanie

Otváracie hodiny

Nájdete nás Štefániková 3, Košice  0907 905 128

  • 1
  • 2

O nás

Návštevou predajne Erotic shop - Select 18 zistíte, že pre obohatenie a spestrenie vášho sexuálneho života je veľmi veľké množstvo rozličných erotických produktov. Na Štefánikovej 3 v Košiciach nájdete útulnú predajňu o rozlohe 80m2 preplnenú veľkým množstvom erotického tovaru. Stretnete sa u nás s príjemnou školenou obsluhou na profesionálnej úrovni. Budete mať ľahku orientáciou dobrého rozloženia tovaru podľa skupín a druhov určenia použitia. Máte dobrú možnosť obhliadky výrobkov aj cien, lebo káždý výrobok je označený neprehliadnuteľnou cenovkou na prednej viditeľnej časti obalu. Máte možnosť platby za nákup v hotovosti, alebo platobnou kartou. Ak preferujete platbu v hotovosti (kvôli istote pred kontrolou nákupov na výpise z vášho účtu) v tesnej bliskosti cca 50m sa nachádza bankomat. Po platbe a preskúšaní Vám odstránime z výrobkov cenovky a tovar Vám pri odchode vložíme do kvalitnej diskrétnej, nepriehľadnej tašky bez reklamnej potlače za ktorú nepletíte, ale máte možnosť si u nás zakúpiť aj darčekové tašky.

Zariadenie a vybavenie predajne je navrhnuté tak aby sme mali tovar zabezpečený za sklom hlavne z hygienických dôvodov, ale samozrejme je zabespečený aj proti odcudzeniu. Nie sme samoobslužná predajňa, lebo sa jedná o chúlostivý tovar a nebudeme Vám ponúkať znehodnotený a obchytaný tovar, ktorý prešiel rukami každého zvedavca čo k nám vstúpil a v dnešnej dobe rôznych fanatikov je dôležité sa chrániť aj pred zámerným prenosom a rozširovaním pohlavných chorôb. Tak tiež sa nemôže stať, že Vás bude náš personál nejakým spôsobom obťažovať, alebo prenasledovať a sledovať vás ako policajt, ale budete mať dostatočne veľký priestor na prehliadku predajne a celú ponuku výrobkov, aby ste si mohly nájsť výrobok s cenou a funkčnosťou podľa Vaších predstáv. Akonáhle budete vedieť o čo konkrétne máte záujem, bez ostychu sa možete informoveť a bez čakania Vás náš personal obslúži, predvedie a odskúša výrobok a bez predsudkov Vám podá všetky informácie o použití, údržbe a funkčnosti predvádzaného výrobku. Prípadne vám doporučí a predvedie aj podobné výrobky. Treba si uvedomiť, že sme tu pre vás a nemusíte sa ostýchať.Pre nás sú vaše požiadavky a otázky samozrejmosťou a sú samozrejme garantované našou mlčanlivosťou. Sme profesionály.a garantujeme 100% diskrétnosť.

Je velmi dôležité sa chrániť a dbať o prevenciu pred množstvom kožných a pohlavných ochorení preto žiadny tovar po opustení predajne pri jeho kúpe v žiadnom prípade nevymieňame a tovar sa nedá ani vrátiť, to si treba pred jeho kúpou uvedomiť, že sa jedná o "Tovar zvláštneho charakteru" a jeho vrátenie a výmena nie je z hygienických dôvodov možná, lebo sa nedá vylúčiť, že nebol použitý priamo na intímnych partiách. V tejto skupine výnimiek je aj spodné prádlo u ktorého sa tiež nedá vylúčiť, že nebolo použité priamo na intímnych partiách. Predajňa je vybavená skúšobnou kabínkou, kde si môžete horné diely spodného prádla, a to len podprsenky, nočné košielky a šaty odskúšať. (SMERNICA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY 97/7/ES A §53) Tým že pristupujeme k predaju s plnou vážnosťou a zodpovedne máte istotu, že vami zakúpený tovar nebol už pred vašou kúpou u iného anonymného zákazníka a taktiež ho nemohol nikto pred vami skúšať a použiť. Preto vás žiadame o pochopenie, že ak prídete s prosbou o výmene, alebo vráteni tovaru a samozrejme je vaša žiadosť zamietnutá, chránime aj vás a vaše zdravie aj zdravie všetkých ostatných zákazníkov a pri každej .dalšej návšteve a kúpe máte u nás v Erotic shope Select 18, 100% istotu.

U nás v predajni na Štefánikovej 3 nájdete veľký výber erotických pomôcok, spodného prádla a filmov pre dospelých za výborné prijateľne nízke ceny o čom sa môžete presvedčiť. V predajni je oveľa väčšia ponuka výrobkov, ako je zverejnená a prezentovaná na internetovej stránke obchodu sex shop Select 18, v Košiciach. Všetok ponúkaný tovar, ktorého prezentáciu nájdete aj na našej stránke www.select18.sk máme aj priamo k dispozícií v skladových zásobach pripravený na predaj, prípadne je po predaji objednaný u dodávateľov. Ak ptrebujete o konkrétnom výrobku informácie, alebo overiť si aktuálnu skladovú prítomnosť výrobku, môžete si ich vyžiadať telefonicky 0907 905 128 (rýchle info), alebo e-mailom info@select18.sk (môže trvať odpoved dlhšie ak nie sme v danom čase on-line). Ak máte zájem o špeciálny iný druh, alebo veľkosť výrobku ako máme v aktuálnej ponuke máte možnosť si tento tovar objednať priamo u nás v predajni z ponuky katalogov, prípadne e-mailom nám zašlete obrázok výrobku o ktorý máte záujem.